باسکول سنگین ( تجاری – صنعتی )

انواع باسکول های تولیدی ما :

باسکول ۶۰ تن تمام فلز با ابعاد ۱۶ در ۳ متر ( داخل گود و  پلیس راهی )

باسکول ۶۰ تن بتن فلز با  به ابعاد  ۱۶ در ۳ متر ( داخل گود و  پلیس راهی )

باسکول ۵۰ تن تمام فلز با ابعاد ۸ در ۳ متر   ( داخل گود و  پلیس راهی )

باسکول ۵۰ تن بتن فلز  پلاتفرم با ابعاد ۷٫۵ در ۳ متر  ( داخل گود و  پلیس راهی )

باسکول ۱۰ تن نیسان کش و ۲۰ تن خاور کش

باسکول های معدنی دامپ تراک تا ظرفیت ۲۰۰ تن با ابعاد ۲۴ در ۶ متر 

طراحی و ساخت باسکول های سنگین خاص برای کاربردهای مختلف

 

   باسکول تمام بتون ۵۰ تن پلیس راهی (۲)     ,     Nissan Kesh

فروش، نصب و اجرای بیش از یک هزار و پانصد  باسکول  سنگین صنعتی و تجاری با گواهی صحت استاندارد در سراسر ایران  معرف کیفیت ،  اصالت و ضمانت  تولیدات ما میباشد .

۱- گواهی نامه ISO ۹۰۰۱-۲۰۰۰   از شرکت BM TRADA  انگلستان

۲- پروانه کاربرد علامت استاندارد در زمینه تولید باسکولهای جاده ای از سازمان ملی استاندارد ایران

۳- پروانه کاربرد علامت  استاندارد در زمینه تولید باسکول های کوچک رنج ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ kg از سازمان ملی استاندارد ایران

۴- پروانه کاربرد علامت استاندارد در زمینه تولید انواع نمایشگرهای دیجیتال توزین از سازمان ملی استاندارد ایران

۵- پروانه ثبت اختراع نمایشگر مدل GAMMA-07  از اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی ایران

۶- پروانه بهره برداری از سازمان صنایع

با کمال افتخار اعلام می داریم،شرکت مهندسی فراسو توزین تولید کننده نمایشگرهای دیجیتال موفق به کسب گواهی OIML-R76 در خصوص نمایشگرهای باسکول های جاده ای تولیدی خود به نام های GAMMA-07 وGAMMA-07C از آزمایشگاه معتبر NMi هلند شده است.این گواهی برای اولین بار برای تولیدات یک شرکت ایرانی دریافت شده است،گواهی مذکور قابل دانلود می باشد.R76_2006-NL1-16.33

گواهی OIML معرف پاس کردن آزمایشهای بسیار سخت از قبیل پایداری دما از ۴۰+ تا ۱۰- درجه سلسیوس ، دقت بسیار بالا ، عدم حساسیت به نویز و میدانهای الکترواستاتیک و الکترو مغناطیس (سازگاری EMC)  و کیفیت بالای نمایشگر می باشد . گواهی مزبور مجوز فروش این نمایشگر در کشورهای اتحادیه اروپا و آمریکاست.

مزیت باسکول های ترکیبی بتن فلز

باسکول جاده ای ، دستگاهی است که وسایل نقلیه جاده ای اعم از کامیون، تریلر و کمر شکن را در یک مرحله  توزین می کند. باسکول های ساخت شرکت مهندسی پویا باسکول به طور معمول در دو نوع روی زمین و داخل زمین و در ظرفیت های ۵ الی ۲۰۰ تن و در ابعاد ۲×۴ متر الی ۴×۲۴ متر تولید می گردند. این باسکول ها با توجه به صنف مشتری و نوع کاربری باسکول در سه نوع تجاری، صنعتی و سنگین طراحی و تولید می گردد .همچنین باسکول های جاده ای با توجه به مواد به کار رفته در ساخت آن در سه نوع مرکب، تمام فلز و بتن فلز ساخته می شوند.

در باسکول های مرکب جنس شاسی و صفحه باسکول از بتن مسلح می باشد. در باسکول های تمام فلز شاسی فلزی وظیفه اصلی تحمل و انتقال بار به لودسل ها را بر عهده دارد در این باسکول ها علاوه بر شاسی اصلی، صفحه هم به صورت ترکیبی از تیرآهن و ورق ساخته شده است و در باسکول های بتن فلز جنس شاسی از فلز و جنس صفحه باسکول از بتن مسلح می باشد.تمامی باسکول های ساخت شرکت مهندسی پویا باسکول در ابعاد و ظرفیت های خاص طبق درخواست مشتری قابل طراحی و تولید خواهد بود. مزایای نصب باسکول های بتنی نسبت به انواع فلزی: اقتصادی (قیمت تمام شده کمتر ) مستحکم و بادوام (ایستادگی بیشتر نسبت به ضربه های وارده   (بدلیل وزن بیشتر این نوع باسکولها بوده و موجب افزایش عمر کارکرد لودسلها میگردد) ضریب انتقال دمای کمتر نسبت به باسکول فولادی (لودسلها را در مقابل تغییرات ناگهانی دما در طول زمان مصون نگهداشته و باعث کاهش خطای اندازه گیری می گردد)   مقاومت بهتری در مقابل عوامل جوی از قبیل رعد و برق, رطوبت زیاد, بارندگی, یخ زدگی و … (نیاز به خدمات پس از فروش, تعمیرات و نگهداری را به حداقل رسانده و کارایی باسکول را افزایش می دهد.) سایر مزایای استفاده از باسکول های بتنی مدل مرکب ، تولید و عمل آوری بتن در شرایط کاملاً کنترل شده جهت حصول بیشترین مقاومت قابل دسترسی بتن میباشد .

استفاده از مرغوبترین آرماتورهای داخل کشور از نوع AIII و AIV   ، استفاده از افزودینهای مخصوص شامل الیاف پروپیلین برای افزایش استحکام بتن و جلوگیری از ترکهای سطحی ، تامین کلیه شرایط استاندارد برای محیط تولید بتن و بتن ریزی و کنترل شرایط محیطی شامل دما, رطوبت و نور مستقیم خورشید. عمل آوری بتن در استخرهای آب جهت دستیابی به حداکثر استحکام قابل دسترسی نصب و راه اندازی پلاتفرم باسکول در حداقل زمان زمان مورد نیاز .

پیشنهاد می گردد از باسکول های تمام بتن مدل مرکب این شرکت که هزینه تمام شده آن بالغ بر ۵۰ درصد پائین تر از باسکولهای مشابه فلزی و استحکامی ۲ برابر آن را دارد, به صورتی که بدون نیاز به تعمیرات دوره ای و آچارکشی و گارانتی صفحه تا ۵ سال خواهد بود استفاده شود مهمترین دلیل استقبال مشتریان از باسکولهای مرکب بتنی مدت بسیار کوتاه انجام عملیات نصب و راه اندازی است به صورتی که در بدترین شرایط جوی و موقعیت مکانی کشور نهایتاً تا ۵ روز کلیه عملیات نصب سازه های بتنی و تجهیزات الکترونیکی انجام و باسکول آماده بهره برداری قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *